Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
ARIZA SERVİS HİZMETİ

ARIZA SERVİS
HİZMETİ

TEKNİK SERVİS VE BAKIM

Günün şartlarına uygun olarak, müşterilerimizin taleplerine en hızlı sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip uzman kadromuzla, teknik servis ve bakım hizmet vermekteyiz.

GARANTİ

Tedariğini sağladığımız ve kurulumunu yaptığımız tüm hizmet ve ürünler Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. Ve Tic Ltd. Şti. garantisi altındadır.

TESLİMAT VE MONTAJ

Montaj gerektiren ürünlerin kurulumu için, firmamızdan talep edilmesi durumunda, uzman kadromuz tarafından profesyonel montaj hizmeti verilmektedir.

Bu hizmetler:

♦ İşletme ve idarelerde bulunan bütün yangın algılama ve söndürme sistemlerinin periyodik bakım, onarım ve kontrol ile test işlemlerinin yapılarak test ve kontrol raporlarının düzenlenmesi.

♦ Yenilenen teknolojik gelişmelerin mevcut sistemlere uygulanmasıyla mevcut sistemlerin de teknolojik gelişimlerinin sağlanması.

♦ Teknik servis bakımlarıyla, belirlenen periyotlarda işletmelerde incelemelerin yapılması ve ileriye dönük olarak sistemlerde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve gereken tedbirlerin alınması.

♦ Satışı yapılan tüm ürünlerin montaj ve devreye alma işlemleri yapılarak ürünlerin ve sistemlerin kullanımı konusunda teknik eğitimlerin verilmesi.
AGON TEKNİKİletişim
Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsin.
AGON TEKNİKSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki butonlar arayıcılığı ile ulaşabilirsiniz.