Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
KNX AKILLI EV/BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ

KNX AKILLI EV/BİNA
OTOMASYON SİSTEMLERİ

https://www.agonteknik.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/Ekran-goruntusu-2021-10-02-232835.png

YURTDIŞINDA TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ ÜLKEMİZ MÜHENDİSLİĞİNİ VE INTERRA KALİTESİNİ YERLİ VE YABANCI PAZARLARDA TİCARİ, KAMUSAL PROJELER, ÜNİVERSİTE, YÜKSEK GÜVENLİKLİ TESİSLER VB. ÖZEL PROJELERLE TAÇLANDIRMAKTAYIZ.

Kendini yönetebilen, enerji ve bakım maliyetleri düşüren çözümlerimiz ofis ve kamu entegrasyonlarında birçok avantaj sunmaktadır.
Teknik sistemlerin dağınık bir şekilde bulunduğu binalarda; sağlıklı ve ekonomik bir iletişim için Bina Otomasyon Sisteminin kullanılması bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bir binadaki mekanik ve elektriksel sistemler binanın toplam maliyetinin oldukça büyük kısmını meydana getirir. Bu sistemler ısıtma, soğutma, iklimlendirme, aydınlatma, (asansörler, yürüyen merdivenler v.s) gibi hizmetleri karşılarlar. Bu sistemlerin işletim ve bakımları binadaki diğer hizmetlerden çok daha fazla harcama gerektirir. İşte bu nedenle bina sahibi ve yöneticileri bu sistemlerin daha etkin, daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak denetim yollarını bulmak zorundadır. Bu durum genel müdürlük binaları, havaalanı, hastane, üniversite, fabrika gibi büyük ve yaygın yerleşim yerlerinde daha fazla önem kazanır.

TİCARİ VE KAMU PROJE ÇÖZÜMLERİMİZDE TEMEL FELSEFEMİZ

• Kendi kendini yöneten binalar
• Ofisler
• Aydınlatmanın tam teşekküllü ve ortama duyarlı kararında gerçekleştirilmesi
• Enerji tasarrufu
• Özel kontroller ve limitlemeler
• Ofis – Hastane
• Okul – Kamu Binaları

Akıllı Ev/Bina Otomasyon Çözümleri ile yapabileceğimiz başlıca işlevler ;

• İç ve dış ortama bağlı olarak KNX sensör ve termostatlar aracılığı ile belirlenecek konfor senaryoları ile Perde/Panjur, Klima, Aydınlatma, Yerden Isıtma, Kombi kontrolleri yapılır.
• Bina içerisinde çalışmaya en elverişli ortam yaratılır.
• Konsijay hizmetleri ile entegrasyon sağlanır.
• INTERRA KNX Touch Panelleri ve Mobil uygulama üzerinden tüm ev senaryo ve otomasyon kontrolleri yapılır.
• KNX/DALI aydınlatma otomasyon çözümleri ile ev, ofis, fabrika, ticari alanlarınızda maximum tasarruf optimum yaşam konfor ortamları sağlanır.

Bina içerisinde bulunan diğer sistemler ile ortak platformda haberleşmek ve kontrollerin yapıldığı merkezden izlenebilme geleceğin binalarının önemli bir özelliğidir.

INTERRA 10'' TOUCH PANEL

https://www.agonteknik.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/E1Clc7fVgAQcxG9-640x685.jpg
Modern bir tasarım, donanım, yazılım ve tüm proje gereksinimlerine yanıt verebilecek uygun bir arayüze sahip bir ürün arayanlar tarafından tercih edilen Interra 4 Dokunmatik Panel, herhangi bir alan veya yüzey üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Akıllı Bina Sistemlerinde tüm ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunan sistem, konfor ve rahatlığı bir araya getirerek kendi alanında öne çıkıyor.Interra Touch Panel aracılığıyla, ihtiyacınız olan tüm uygulamaları yalnızca küçük bir dokunuşla gerçekleştirin.
AGON TEKNİKİletişim
Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsin.
AGON TEKNİKSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki butonlar arayıcılığı ile ulaşabilirsiniz.