Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
PROJE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

PROJE VE MÜHENDİSLİK
HİZMETLERİ

Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. Ve Tic Ltd. Şirketi; ileri teknolojinin gerektirdiği mühendislik ve taahhüt hizmetlerine yönelerek yangın algılama ve yangın söndürme sistemleri alanında işletmelerin ihtiyaçlarını analiz eden ve bu doğrultuda taahhüt, proje, bakım, ürün satış, servis ve işletim hizmetlerini de kapsayacak çözümler üreten bir mühendislik şirketidir.

Ulusal ve Uluslararası standartların gereklerini karşılayacak tasarımlar ve proje hizmetleri tesislerin ihtiyaçları doğrultusunda, işletme kolaylığı, saha uygunluğu ve maksimum fayda maliyet gözetilerek uzman mühendisler ve teknik ekiple sağlanmaktadır.

Özellikle NFPA ve FM Global dokümanları olmak üzere pek çok uluslararası standart gerekleri konusunda uzman teknik kadromuz, en güncel hidrolik hesaplama programları aracılığı ile tasarladıkları sistemleri simüle etmekte ve sistemin risk anındaki davranışı henüz tasarım aşamasında belirlenmektedir.

Sektöründe öncü birçok markanın spesifik ürünleri konusunda bilgi ve tecrübemiz sayesinde tasarlanacak sistemlerin ihtiyacına göre ürün seçimi, sistemin sadece yatırım değil işletme maliyetlerini de minimize etmektedir.

Günümüzde mimari tasarımlarda yangın söndürme sistemleri tasarımı dikkate alınmadan yapılan projelerin uygulama esnasında pek çok probleme neden olarak yatırım maliyetlerini artırdığı gözlenmektedir. Mimari tasarım esnasında müşterilerimize yaptığımız söndürme sistemi tasarımları mimari projelere de etki ederek uygulamaya yönelik maliyet, kalite ve operasyon kolaylığını mümkün kılmaktadır.
AGON TEKNİKİletişim
Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsin.
AGON TEKNİKSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki butonlar arayıcılığı ile ulaşabilirsiniz.