Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDABİZ KİMİZ?

Agon Teknik Mühendislik, 2018 yılında yangın sektörüne kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için kuruldu. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda “uygun maliyet yüksek kalite” sloganıyla; Yangın korunum sistemlerinin tasarımını, montajını ve bakım işlerini, firmamızdan İstenen NFPA, VdS, EN, FM Global gibi uluslararası normlara göre, kendi eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir.
Agon Teknik Mühendisliğin uzman mühendis kadrosu, idari personeli ve saha ekibi, ihtiyaçları minimum yatırım maliyetleri ile yüksek kalitede karşılıyoruz. Müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışında bulunan ticari ve endüstriyel yapılarda, yerel standartlara ve yönetmeliklere göre onaylanmış yangın korunum sistemleri gereksinimlerini karşılıyoruz.
Agon Teknik Mühendislik, yangından korunum sistemleri üzerine; kurulum ve montaj, mühendislik, tasarım ve projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, devreye alma, arıza servis ve kontratlı periyodik bakım hizmetleri vermektedir, akıllı ev/otomasyon sistemlerinde INTERRA bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz başlıca konular;

✓ Sulu Söndürme Sistemleri
✓ Köpüklü Söndürme Sistemleri
✓ Yangın Dolap ve Hidrant Sistemleri
✓ Yangın Pompa Sistemleri
✓ Otomatik Gazlı Söndürme Sistemleri
✓ Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
✓ Gaz Algılama Sistemleri
✓ Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri
✓ KNX Akıllı Ev/Bina Otomasyon sistemleri
✓ Proje ve Mühendislik Hizmetleri
✓ Arıza, Servis ve Periyodik Bakım Hizmetleri

HAKKIMIZDAMİSYONUMUZ

Yangın ile mücadele alanında, müşterilerimizin emek ve birikimlerinin zarar görmemesi adına, ilkelerimizden ödün vermeden bilgi ve birikimlerimizi müşteriye aktarmak ve önlemlerin alınması için gerekli bütün çalışmaları yapmak.

HAKKIMIZDAVİZYONUMUZ

Yangın sistemleri konusunda gelişimleri yakından takip eden yenilikçi yapımız ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak belirleyerek bu alanda hizmetlerimize devam etmek ve sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerimizi almak.
HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKASI

Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti’nin kalite politikası, sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimi, kullandığımız güncel teknoloji, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek,

Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak,

Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek,

Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek,
motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak,

Faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak.

HAKKIMIZDAMARKALARIMIZ

apollo
tyco
victaulic
reliable
kilsen
notifier
kentec
ınterra
duyar
oldham

İLETİŞİMBİZE ULAŞIN!

Yan taraftaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Adresimiz
Mimar Sinan Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi No:365 Huzur İş Merkezi Kat:2,
Daire :44, Körfez/Kocaeli
İletişim
Tel: +90 262 239 24 66
Mail: info@agonteknik.com.tr

  Danışmanlık mı Arıyorsunuz?

  Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız aşağıya mail bilgilerinizi girebilirsiniz.

   AGON TEKNİKİletişim
   Agon Teknik Mühendislik Yangın Sistemleri Taah. Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

   Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsin.
   AGON TEKNİKSosyal Medya Hesaplarımız
   Sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki butonlar arayıcılığı ile ulaşabilirsiniz.